Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vagy Samsung?

IPhone vagy Samsung?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Samsung mennyi pénzd vanrá?
2018. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Egyik sem. Mindkettő egy tucatpiacra gyártott divattelefon, ami felfoghatatlanul túlárazott, ráadásul a szoftvertámogatás rövid, hogy minél hamarabb kompatibilitási problémákba fuss és újat kelljen venned, ha lépést akarsz tartani a friss trendekkel.


Ha van annyi pénzed telefont venni, akkor Google Pixel 3 vagy OnePlus 6 sokkal jobb választás, picivel olcsóbban pedig a Xiaomi Mi 8. 150 ezer fölötti árkategóriában ez a top 3.

2018. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkettő.


örök kérdés.


Bmw, audi vagy mercedes, ha egy ideig nincs ilyen kérdés azt hinném kihalt az ország.


Amúgy nekem van mindkettő, de most egy iphone 6-ot használok.

2018. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló megmondta a tutit! Teljes mértékben igaz. Nekem és jó pár ismerősömnek csak rossz tapasztalatai vannak az iPhone-okkal. IPhone szó szerint lóf@sszal se kompatibilis. Nekem például se az autós kihangosítóval, se a család többi telefonjával. Csak az Apple saját kis termékeivel. Ez is arra megy ki hogy vedd meg a többi túlárazott hányadék terméküket. Persze alapvetően nincs gond az apple termékekkel, de ha összehasonlítod hogy egy hasonló, vagy akár olcsóbb termékekel más gyártótól, ég és föld különbség. Nem tudom ki hogy van vele de nekem nem mindegy mit kapok a pénzemért. Most visszatérve az iPhonera, itt vannak ezek a röhejes áron kapható x szériás szarságaik. A kínai telefonok oda vernek nekik. Az utóbbi években iszonyatos mértékben feltört a kínai telefonok gyártása! És lettek olyan márkák is amik simán leszorítják tudásban a Samsungot vagy az Apple-t. Kínától én a Huawei-t ajánlom, attól függ milyen árkategóriában gondolkodsz. Ha van egy kis időd hasonlítgasd össze a telefonokat, például árukeresőn, ott többet is egymás mellé rak így át tudod futni mi mit tud mennyiért.
2018. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

????

Ha a kamera miatt vennél új okostelefont, akkor azt minél hamarabb felejtsd el, mert egy Xiaomi Mi A2 is bőven megteszi, ha a felvételek a Facebookra, Instagram-ra, YouTube-ra mennek

(nem vicc, mert sokan esnek bele ebbe a csapdába, mikor egy 100E Ft alatti mobillal is teljesen meg lennének).

2018. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Samsung-al kapcsolatban tudok nyilatkozni, mert abból 2 is van nálunk, egy A5 és egy A8. Nekem egy - a Samsung-hoz képest - nevesincs olcsó, kínai telefonom van és őszintén szólva a kijelzőn meg a kamerán kívül egetrengető különbséget nem látok a Samsung-ok meg az én telefonom között. Papíron sebesség tekintetében a Samsung-oknak sokkal jobbnak kéne lenniük, de csak minimális a különbség. Jó telefonok, csak túlárazottak a tudásukhoz képest, bár ez a legtöbb Samsung-ra elmondható. A tartósságukról nehéz nyilatkozni, mert az egyik Samsung 1 éves, a másik még nagyon új (1 hónapos), az én kínai telefonom meg 1.5 éves, és egyelőre gond egyikkel sincs. IPhone-ról nem tudok nyilatkozni.
2018. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alma vagy körte?
2018. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. Amelyik jobban tetszik, jobban kézreáll, kényelmesebb és egyszerűbb számodra a készülék használata.

2. Attól függ, hogy mekkora összeget szeretnél a készülékre szánni, ha kell egy jó telefon, ami hosszabb ideig használható marad, akkor jelen esetben mind a kettő opció szóba jöhet.

3. Melyik rendszer jön be jobban, IOS, vagy Android, melyik az a rendszer, amit jobban, könnyebben tudsz használni, hol találod meg könnyebben a beállításokat.

4. Melyik támogat több funciót, melyik marad továbbá támogatott.

2018. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!