Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Telenornál 4 hónap után kiróttak Hello Data csomagnál ~1000 forintnyi "büntetést", mert csekken fizetem be a számlát (ez az e-komfort nem teljesítését jelenti, és azért). Ezentúl ezt mindig kiróják pluszban minden hónapban, vagy "csak" négyhavonta?

Tervezem átvinni bankszámlás levonásra a dolgot, de ez még odébb van bizonyos dolgok miatt, ezért vagyok rá kíváncsi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Telenor, Hello Data, telefon, feltöltés, előfizetés, pénz, csomag, számla, összeg, szolgáltató

2018. dec. 28. 12:06  Privát üzenet  

A válasz

A szerződésben biztos le van írva a fizetési mód.

Nyilván ha nem tartod be , kifizettetik.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 28. 13:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen telefont éri meg jelenleg vásárolni? 100 ezer körül szánnék rá, fontos a jó kamera és az, hogy általános használat mellett ne kezdjen el akadni 1-2 hónap után.
Olyan appot keresek iphone 6sre ami internet nélküli zenelejátszó. Van ilyen? Olyat irjatok ahol nincs próba hónap utáni fizetés és ami garantàltan megy net nélkül. /Deezer...
Nagyjából hány forint egy éjszakáig tölteni a telefont?
Idei egyetemi gólyák! Így az első hónap után mi a véleményetek a felsőoktatásról?
A Samsung, vagy úgy általában az android telefonok még mindig belassulnak pár hónap használat után?
2017 áprilisában vásároltam egy független iphone 7 plus készüléket egy gsm boltban.2018 januárjában kicseréltettem jótállással, mert dobta a hívásokat stb. Az lehetséges, hogy...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!