Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, hogy mobilhálóz...

Létezik olyan, hogy mobilhálózaton rosszul kapcsol (máshova), vagy pedig visszahallom pár perccel ezelőtt beszélteket?

Figyelt kérdés

Mostanában két furcsa dolgot is észrevettem telefonálásaim közben (az egyiket sikerült rögzíteni is).


1. Visszahallottam egy beszélgetésben pontosan ugyanazokat, amelyeket pár perccel korábban jó sokáig beszéltem a beszélgető partneremmel (olyan volt, mintha valaki felvette volna amit beszélek, majd 5 perc múlva visszajátszotta volna a korábban elhangzottakat)


2. Közeli családtagom hívására egy idegen hangot hallottam, aki azt mondta "Kapcsold be légy szíves... Jó.". Közeli családtagom a vonal túlvégén nem hallott semmit. Nekem viszont sikerült rögzítenem ezt a furcsa szöveget. Mellékapcsoltak volna?



2018. dec. 28. 20:24
 1/2 repulo ***** válasza:
A nagy testvér figyel téged, csak ehhez is bénák.
2018. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, ezt mire alapozod?
2018. dec. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!