Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
Ráb Kristóf nevű felhasználó kérdése:

Rendletem egy okosórát, de két gondja is van?

Az akkuval van gond meg a sim kártyával az óra(lemfo lem 8) 580mah akksival rendelkezik a gyártó 1 napos üzemidőt igér ehelyett kapok 1ó45p. Az akku még nem vészes. De nem fogadja be a sim kártyát, ez azt jelenti, hogy nem támogatja a magyar régiókat? Tudok ezzel valamit kezdeni? (Nem fogadok el negatív kommentet, hogy minek vettem ezt az órát, ha szar) Kérlek titeket, hogy részletesebben válaszoljatok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: óra, okosóra, Sony Smartwatch, Lemfo, lemfolem8, MTK, SIM, SIM kártya, akkumulátor

2018. dec. 30. 17:59  Privát üzenet  

A válaszok
szántóvető nevű felhasználó válasza:

1ó 45perc?küldd vissza postafordultával,állj el a várárlástól.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. dec. 30. 18:11 Privát üzenet

Nem fér be a helyére a SIM kártya?

Mert amit írtál azt jelenti.

Ki kell vágni a kártyát NANO-ra (gondolom).

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. dec. 30. 18:22 Privát üzenet

Minek vetted ezt az órát, ha szar?

Bármennyire is nem fogadod el, ez az igazság.

Ha Mo-ról rendelted, élj 14 napos elállási jogoddal. Külföldnél nem tudom, mi a helyzet, szerintem buktad (főleg ha Kína).

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. dec. 30. 18:43 Privát üzenet

"Kérlek titeket, hogy részletesebben válaszoljatok?"

Akkor legyél szíves "részletesebben" leírni a hibajelenséget!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. dec. 30. 19:09 Privát üzenet
Új fajta simmel nem megy.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. dec. 30. 19:59 Privát üzenet

Mi értelme van ezeknek az okosóráknak?

Erre én még nem kaptam választ..

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. dec. 31. 06:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy látom nem értitek a kártya nano méretű működik is csak, hogy az óra nem fogadja el. Azt írja pleass insert a sim card. Szóval valami érintkezési problémája van vagy csak nincs rajta Magyar Band.

# 7/9Időpont 2018. dec. 31. 10:19 Privát üzenet

Ha Magyarországon vetted és a SIM kártya hazai szolgáltatóé annak itthon működnie kell.

Még ha az óra nem is alkalmas hazai szolgáltatói hálózat vételére, a kártyát akkor is azonosítania kell, legfeljebb UTÁNA közli, hogy "na ez ide nem jó".

De ennek nagyon kicsi a valószínűsége.

Ki vágta a kártyát? Vagy eleve lehetett nanora kitörni?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. dec. 31. 12:34 Privát üzenet
Hiába emeled ki a kérdést te se leszel okos tőle.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont febr. 25. 08:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem egy androidos telefonhoz okosórát! Ha telefonon elindítok egy videót az óra hangszoróján jön a hang? Hol tudom ezt a funkciót kikapcsolni?
DZ09 típusú okosórát vettünk a gyerkőcnek. Sim-kártyával szeretnénk használni, párosításra nincs szükség egy telefonnal. Miért nem müködik?
Vettem egy androidos telefonhoz okosórát! Ha telefonon hívást kapok és telefonon el is fogadom a hívást, sajnos az okosóra hangszoróján jön a másik fél hangja. Hol tudom ezt a...
Okosórát lehet önálló telefonként is használni?
IPhone mellé milyen okosórát ajánlanátok Appel Watch helyett?
Vásároltam egy gyermek okosórát, és a SeTracker programmal szerettem volna párosítani. Mindig "offline" üzenetet kapok. Esetleg tud-e valaki megoldást?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!