Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Instagram-om, ha beállítom a Business tools-t, akkor később vissza tudom állítani?

Keress kérdéseket hasonló témában: Instagram

2018. dec. 30. 21:15  Privát üzenet  

A válasz
Igen, ugyanúgy, ahogy most látod, hogy "Switch to Business Account", lesz egy beállítási lehetőség, hogy "Switch back to Personal Account"! :) Hajrá!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 31. 10:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miert fagy le az Instagram megnyitaskor?
Iphone 8 Plus vagy Iphone XR?
Ha valakit megneztem instagram-on, insta view-en inkognito oldalon, story-jat is megneztem, latni fogja?
Ha instán egy bejegyzésünket töröltük, azt vissza lehet vonni?
Hogyan tudom instagramon a kedveléseimet törölni? Hogy ne legyenek ott a kedvelt kepeim kozott.
Instagramon ha beallitom, hogy ki ne lássa a sztorymat, az biztos nem latja?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!