Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik IPad a legideálisabb...

Melyik IPad a legideálisabb egyetemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elsőéves orvostan hallgató vagyok, és rögtön az egyetem elején szemet szúrt, hogy nagyon sokat jegyzetelnek táblagépre, ilyen speciális tollal. Mivel nagyon sok tárgyam van és elég sokat is utazok, illetve nem tudok mindig mindent magammal vinni, ezért arra gondoltam, hogy beruháznék egy tabletre. Mindenképpen az Apple márka mellett döntöttem, mivel számomra ez a leg letisztultabb, és legkönnyebben kezelhető típus a telefonok között is, és amúgyis imádom az iphoneomat is. Már csak az a kérdés hogy milyet lenne érdemes venni. Milyen méret, típus,generáció,stb. Saját pénzből venném, ezért a maximum keret erre 200 ezer forint lenne. Nagyon köszönöm a tippeket előre is.
2018. dec. 31. 04:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az első generációs 12,9-es iPad Pro van - hozzá Apple Pencil.

Ezt már meg lehet kapni 200ezer környékén.

Bár azóta már több generáció is megjelent, még mindig tökéletesen működik, gyors.

Azért mondanám a 12,9-es méretet, mert ezen a billentyűzetem már dedikált magyar karakterek vannak, tehát nem kell hosszaan nyomni, vagy suhintani az áéúíö stb karakterekhez. Sokkal gyorsabban lehet gépelni.


Az árához azért még számolj hozzá kicsit... néhány szükséges alkalmazás árát, és a tollat.

2018. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2018-as ipad már használható apple pencillel, én azt ajánlom, az ára se olyan húzós, mint a próknak.
2019. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!