Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma meghülyült az iPhone-om,...

Ma meghülyült az iPhone-om, holott eddig semmi baja nem volt. Valaki, aki okosabb nálam, tudna tanácsot adni, mit csináljak vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel észrevettem, hogy kicsit lassabban ment a szokásosnál, de nem foglalkoztatott, néha előfordul az ilyesmi. Délután elkezdett cseszekedni a Facebook, és több más alkalmazás is meghülyült, nem működött, lefagyott. Az összes képem eltűnt (több ezer volt), aztán elkezdtek visszajönni, de újra eltűntek, és most ott tartok, hogy meg sem engedi nyitni a fotóimat egyáltalán. Mikor megnyitnám, nagy fehérség jelenik meg, és/vagy elsötétül a kép, aztán magától kilép belőle. Próbáltam lehúzni vírusirtót, de nem engedi letölteni (semmilyen alkalmazýst nem enged lehúzni valamiért), szoftvert sem enged frissíteni. 3 éves iPhone 6 telefonról van szó, ami eddig soha nem csinált még hasonlót sem, és őszintén nem értem, mi a franc lett vele.

2018. dec. 31. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Régi már az iphone 6, elavult, ideje lecserélni. Kevés a hardvere az új ioshez és az újabb alkalmazásokhoz is, ez van.
2018. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy régi, és gondolkodtam már rajta, hogy lecserélem, de pont az tartott vissza, hogy a régisége és az elavultsága ellenére remekül működött idáig. És ha le is cserélem, örülnék neki, ha a képeim meglennének, és használható állapotba lehetne még hozni (mert amíg nem veszek újat, boldog lennék, ha normálisan működne), szóval akinek van bármi konstruktív javaslata, légyszi ne tartsa magában.
2018. dec. 31. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Van konstruktív javaslatom. Nézd meg hogy a felhőben (icloud) megvannak-e a képeid. Onnan le tudod tölteni őket a számítógépedre aztán vehetsz akár androidos telefont is, ha megint iphone kell akkor meg a szinkronizált képeid úgyis megmaradnak az icloudban csak az új iphoneon is ugyanabba a fiókba kell belépned amit eddig használtál. Ennyi.
2018. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#4-es, amint elcsesződött a telefonom, az első dolgom volt az újraindítás (nem vagyok technikai zseni, de ennyit még én is tudok). Elárulom, nem segített, de szólogass be nyugodtan. :)
2019. jan. 1. 10:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Miután semmit sem tudtam vele kezdeni, elvittem javítóba. Ott megnézték, és azt mondták, hogy mást nem tudnak vele kezdeni, mint hogy visszaállítják a gyári beállításokat. Tulajdonképpen megoldódott a helyzet, már működik minden, de több mint 3000 képem elveszett, ami azért nem tesz felhőtlenül boldoggá.
2019. jan. 2. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem voltak szinkronizálva a képeid az iCloudba? Megnézted hogy a felhőben elérhetőek-e még? Én úgy tudom automatikusan be van kapcsolva a képek szinkronizálása, de nem vagyok benne száz százalékig biztos.

Mindenesetre tanulságos véget ért számodra a történet, 3000 személyes fotót ne csak egy eszközön tárolj. Ha ellopták volna a telefonod, akkor ugyanúgy búcsút mondhattál volna a képeidnek.

2019. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem voltak meg a képeim iCloud-on, soha nem használtam, és a telefonom nem mentette a képeket oda automatikusan.


Nos, igen. Azt hiszem, megtanultam a leckét, és a továbbiakban másképp fogom csinálni, hogy ez még egyszer ne fordulhasson elő. :)

Azért köszi a segítséget. :)

2019. jan. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!