Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi A2 lite mennyit bír az...

Xiaomi A2 lite mennyit bír az akksija?

Figyelt kérdés

4000 mAh-es akkumulátorja van kérdésem hogy mennyit bír? Pl. Folyamatos nyomogatas mellett, de jobban érdekelne úgy hogy csak egy két hívás + üzeneteket megnézve mennyit bír?

Legyen szíves csak tapasztalatból valaszoljatok ne tippelgetesekből.



2019. jan. 1. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Redmi 5 plus van , ekkora akkuval. Rendes intenzív nyomogatással kb két napot bír.
2019. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Megmondom őszintén nem venném ezt az A1 és A2 szériát.


A xiaomi jó, de amit vennék az inkább egy Note 5 vagy Xiaomi note 6 pro.


Nekem amúgy note 4 volt, csak addig genyózott egy kollégám hogy adjam el neki, míg tényleg eladtam.


De amúgy a note 5-nek vagy note 6-nak is 4000-es aksija van azt hiszem.

2019. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor meg is van a következő telefonom, mármint az A2 lite. Bőven elegendő nekem egyedül amit sérelmezek benne hogy nem usb-c csatlakozása van. Köszi a választ. B.U.É.K
2019. jan. 1. 14:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak is köszi de amit tud nekem az bőven elegendő sőt. Régen én is azon voltam hogy hú miket tud de jó, de játszani nem játszok rajta nekem az üzemidő, a viszonylag szép fotó, illetve a 4gb ram ami meggyőz így akár több alkalmazást úgy meg tudok nyitni hogy ne zárja be a másikat ram-hiany miatt. És ezeket tekintve szerintem egész jó ár érték arányban van az általam választott xiaomi, persze amiket te írtál sem rossz csak nekem fölöslegesek azok a plusszok amiket tud
2019. jan. 1. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is jobb lenne note 5 vagy note 6 pro.


De amúgy te tudod.

2019. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!