Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elejtettem a telefonom,...

Elejtettem a telefonom, képernyőcserével meglehet ezt javitani?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy j5 2017-es telefonom van és elejtettem és a képernyő nagy része fekete lett és foltos.Van egy kis rész a képernyőn ami nem fekete és alatta látszódik hogy működik a telefon, az értesitéseket is kapom. Mi lehet a baja és képernyő cserével meglehetne javítani?

2019. jan. 1. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg persze, de lehet olcsóbb ha újat veszel.
2019. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
új telefont? nem szeretnék újat venni mert szeretem a mostanit és ezen kívül semmi baja nincs. De szerinted képernyőcserével ezt meglehet oldani?
2019. jan. 1. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A szerelő tudja megmondani, hogy-van e más baja is.

Viszont a "képernyő csere" 30 E forint körül mozog ahogy a neten látom.

2019. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen tudom és hajlandó vagyok rá áldozni.Csak remélem hogy "csak" egy képernyő cserével megúszom az egészet és olyan lesz mint volt.
2019. jan. 1. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt még a szerelő sem meri bejósolni..Tudod, ahogy vágják fel a beteget, úgy jönnek elő a többi bajok...
2019. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elejtéssel más is meg sérülhetett.

Ezt pedig senki nem látja előre, de ha majd kicserélik a képernyőt utána már azt is meglehet állapítani.

2019. jan. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Ha a képernyőt törted összeb, akkor az valóban kijelzőcserével javítható. Amennyiben más a baja, akkor azon nem feltétlenül a kijelzőcsere fog segíteni...

Mi a kérdés?

2019. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!