Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom kijelzője össze...

Erick98 kérdése:

Telefonom kijelzője össze tört és befoly, hogy menthetem adataim?

Figyelt kérdés
Telefonom kijelzője össze tört és befolyt, ennek ellenére működik mert a törést követően a vaku égve maradt mert épp világítottam mikor összetört és az értesítéseket is megkapom és kijelzi, csak éppenséggel nem tudok vele mit csinálni, mert csak egy befolyt kijelzőt láttok. A telefon már csere előtt állt egyébként is. A kérdésem csak annyi lenne a rajta tárolt képeket és videókat hogy tudnám lementeni? (Huawei p8 lite)

2019. jan. 1. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Próbáltad hozzákötni a géphez, és úgy lementeni róla az adatokat?
2019. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1, az nem fog menni, mivel engedélyt fog kérni a telefon kinelzőjén ;)


Kérdező, szakszerviz megcsinálja

A jövőre meg felhő

2019. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, de csak a huawei applikációját telepítette fel, ami meg azért nem működik, mert azzal csak úgy lehet csatlakoztatni, ha telefonon is engedélyezem, ami sajnos így nem megy
2019. jan. 1. 21:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom szakszerviz megcsinálná, de én nulla költség nélkül szeretném elvégezni itthon. Számomra már nem ér annyit, hogy szervizhez vigyem azt már csak végső esetben, ha van rá mód szeretném itthon lementeni képeimet és videóimat.
2019. jan. 1. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A szervizben rákötnek egy kijelzőt és pillanatok alatt lementik a telóról az adatokat (feltételezem akkor nem sd kártyára mentetted) és kész.
2019. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

"Igen azt tudom szakszerviz megcsinálná, de én nulla költség nélkül szeretném elvégezni itthon. "

Nem értem a logikád.

Magad is rájöttél, hogy nem lehet.

Kiírod ide, magyarázod a bizonyítványod.

Vagy veszel bele 5 ezerért egy kijelzőt és magad megcsinálod, vagy szervizre bízod, de ahhoz előbb meg kell érdeklődnöd hogy hol és mennyiért vállalják.

A harmadik verzió, amiben bíztál a kérdés kiírásakor, az, hogy csoda történik, és az adataid kiugranak a telefonodból.

2019. jan. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!