Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvenni az "igényeimre"?

Figyelt kérdés

Szeretném ha lenne egy egész jó kamerája (dupla az nagy előny), meg 64gb tárhelye, egy normális méretű akkumulátora, és legyen valami elfogadható teljesítménye is. Ibis paint x-el szeretnék rajzokat készíteni, fényképezni, képeket szerkeszteni, kép/hang anyagokat vágni, meg az "alapabb" oldalakat/appokat használni. Nagyon örülnek ha 50 ezer alatt kijönne. Nem szeretnék túl sokat költeni mobilra.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!!!



2019. jan. 2. 03:08
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. jan. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Xiaomi redmi 6, 64 Gb-os.


Vagy xiaomi note 5 64 Gb-os.


Azok olyan 50.000 körül vannak.

2019. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Eredetileg 90%-ban csak a xiaomikat nézegettem, sőt több ismerősöm nek is olyan van. Talán pont ez a 3 volt amivel szemezgettem, de inkább úgy voltam vele hogy aki ért hozzá inkább az ajánljon. Ezek közül melyik a legjobb? Mindegyik birná?
2019. jan. 2. 17:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt: [link] Xiamomi note 6pro. Gearbest megbízható? Valószínűleg egy igazi note 6 prot fogok kapni teljesen épen?
2019. jan. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!