Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másoknak se működik a Touch...

Másoknak se működik a Touch ID iOS 12-n?

Figyelt kérdés
Eddig az iOS 9-et használtam, de szükség volt a frissítésre, azóta viszont ujjlenyomattal nem lehet belépni, csak valami zárolást old fel. De kódot se kér, csak hogy nyomjam meg a főgombot. Nálam van gubanc, vagy az újabb szoftverek már nem működnek így? Mondjuk ez az egész 12 szörnyen néz ki...

2019. jan. 2. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen zárolást old fel?
2019. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem hibatlanul mukodik
2019. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fent középen van egy lakat, azt oldja csak fel, ha beregisztrált ujjal érek hozzá, utána kéri, hogy nyomjam meg a főgombot a megnyitáshoz. Eddig nem kellett nyomogatni, elég volt hozzáérinteni és bejött az egész.


Vagy az a gond, hogy 6S-t használok, ami nem teljes képernyős, ezért már nem működik az a funkció?

2019. jan. 2. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát akkor az a bajod, hogy nem elég hozzáérni, hanem meg is kell nyomni a gombot? Beállítások, általános, kisegítő lehetőségek, főgomb, megnyitás ujj ráhelyezésével.
2019. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan, eddig elég volt az ujjat ráhelyezni vagy a kódot beírni, most meg kétszer kell megnyomni, hogy bekapcsoljon. Valahogy ez nem tetszik, megszoktam az eddigi módszert, de köszönöm, ez megoldotta. Csak ma lett frissítve, és elég szokatlan az egész, közel 3 évig csak az iOS 9-et használtam, most a 12-vel olyan, mint mikor androidos készülékről váltottam, nagyon más lett az egész.
2019. jan. 2. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!