Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt a telefonom?

Nem tölt a telefonom?

Figyelt kérdés

Huawei y6 pro telefonom 2016 oktobereben lett vasarolva.

Mar par hete feltunt h hiaba rakom fel toltore egesz ejszakara, van h csak par %-ot tolt...

Az eredeti toltojet hasznalom, de az az igazsag, h mar probaltam masik toltovel is, van h teljesen feltoltott, de van h ugyanugy alig alig. Fogalmam sincs mitol fugg. Aztan tegnap ota ha bedugom a toltot a telefonba, akkor halkan zug. Ez se minden alkalommal...


Mi lehet a gond?

A toltovel, vagy a telefonnal van a gond? Ideje lenne lassan lecserelni?



2019. jan. 3. 11:45
 1/6 repulo ***** válasza:
61%
Igazán kár, hogy nincs a környezetedben se tv, se pc, se laptop, se semmi, hogy másik USB aljzattal ki tudnád próbálni a telót. Esetleg egy másik kábellel. :-(
2019. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezért cseréltem le a telefont :) Nagyon lassan töltött és nagyon gyorsan lemerült. Ha más töltővel sem jó, akkor akksi.

Az enyém viszont idősebb volt, mint a tiéd, úgyhogy nálam egyértelmű volt, hogy új telefont veszek. De két éves telefon még elég fiatal. Ha tényleg akksi, akkor nézz utána, hogy azt mennyiért cserélnék, ha egyébként más gond nincs a telóval.

2019. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy érintkezési hibája van.Velem is megtörtént,hogy nem töltött és mozgattam az érintkezési területen, és bizony kiderült,hogy az volt a hiba.
2019. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a töltő a ludas.

Ha az aksi ment volna szét, akkor épp hogy gyorsan feltölti. És hamar lemerül..

Inditsd ujra. Meritsd le teljesen. Úgy hogy magától kapcsoljon ki, és rakd fel töltöre, kikapcsolva. Hátha észheztér.

2019. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A totalis lemerules mar megtortent, eleinte nagyon lassan merult a telo, honapok ota egyre gyorsabban... Az a baj, h a mai telefonok tobbseget direkt ug, gyartjak, h 2-3 even belul kenytelen legyenaz ember lecserelni.


Mindenesetre koszonom :)

2019. jan. 3. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakoriak az ilyen kérdések, de már szinte sajnálom ilyenkor a laikusokat.

Hiszen milyen egyszerű, kiveszem az akkut, műszeres mérésekkel tesztelem, kapacitás, belső ellenállás, ahogy illik.

Utána eltudom dönteni, hogy a telefon belső töltésszabályzója hibás vagy csak az akku.

Ennyi csak.

2019. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!