Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lehet szerintetek a jobb?

Melyik lehet szerintetek a jobb?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok és szeretném megkérdezni, hogy ki melyiket részesíti előnyben?


Xiaomi Mi 8 Lite vagy Huawei Mate 20 Lite?


2019. jan. 3. 12:34
 1/1 anonim válasza:

Huawei Mate 20 Lite egyértelműen jobb igaz kicsit drágább de aza kis ár különbözet nem annyit ér hogy ez miatt a mi 8 lite pt válaszd



Nekem első perctől Huawei telefonom volt/van s lesz is

az első egy Huawei G6 volt 4,5 évig használtam

Most Huawei P20 Lite om van

mivel a világ legjobb telefonjának a kis testvérét veszed meg a Lite ot nem lőhetsz vele nagyon mellé szerintem egyik legjob ár/értékarányú telefon

írhatnám sokkal jobb a kamerája

akkumlátor energijájának a felhasználása (inteligens szoftver) stb stb néz róla teljesítmény teszteket stb egyből ki mutatkozik hogy Huawei Mate 20 Lite számodra a legjobb választás


(bocsi ha el gépeltem valamit)

2019. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!