Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a legjobb telefon most a...

Mi a legjobb telefon most a piacon, ami elérhető áron van?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok éppen. Azért nem írok konkrét összeget,mert esetleg a szolgáltatómnál kedvezményesen tudok majd venni drágább terméket is.Eddig huawei telefonjaim voltak főleg, és elégedett voltam. Mit ajánlotok most? Pro és kontra érvek is jöhetnek.
2019. jan. 3. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

A legjobb az relatív mert mindenkinek más a jó.

De írók pár jobbat:

Huawei Mate 20/Mate 20 Pro

Xioami Mi8

Huawei P20 Pro

Samsung Galaxy S9+

Galaxy Note 9

Google Pixel 3 XL

LG V40

HTC U12+

iPhone XS.

Mindegyiknek megvan a maga előnye, hátránya de egyikkel sem lehet igazán mellényúlni.

2019. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbban ha esetleg drágák lennének:

Nokia 7 Plus

Xiaomi Mi A2

Xiaomi Mi 8 Lite

2019. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen telód van most, mihez képest és miben kel jobbnak lennie az új modellnek?
2019. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne megvárni az S10 et és aztán választani.
2019. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg P9 lite-om van, ezt nagyon szerettem. Jó a front kamerája is, elvitt olyan játékokat, mint pl. a pubg, de sajnos ideje leváltanom, mert már igencsak megszolgálta az idejét.
2019. jan. 3. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is enemsokára cserélek, mert bár jó, de elavult a telefonom. Egyetértek, a Huawei tényleg nagyon jó, még én is azt használok, de a tiedénél még jóval régebbit! (P7)

A P9 Lite újkorában középkategóriás telefon volt, és árban valahol 80-100 ezer Ft közti szegmensben volt (kb. 2 éve). Az infláció ugyebár azóta nemigen emelkedett, ha maradnál ugyanezen a vonalon, ma már ugyanennyiért fényévekkel jobb nála és iszonyú szuper a Huawei Mate 20 Lite!

2019. jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért kell lecserėlni ?nem visszi a jåtėkokat? Amit irtål kėrdező,vagy nem tölt be olyan gyorsan .
2019. jan. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is szeretem a Huaweit. :) Amúgy nekem is volt P7, csak azt sikeresen leejtettem egyszer, és a képernyő cseréje drágább lett volna, mint az új telefon.


Vinni még úgy ahogy viszi a játékokat, bár néha azért csúnyán laggol, ami nagyon zavaró. De sajnos más helyzetben is lassú, alapfunkcióiban, és nem javított rajta semmilyen vírusirtó vagy tárhelytisztító...

2019. jan. 4. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha vírusírtókat meg gagyi tárhelytisztítókat raksz rá ne csodálkozz, hogy az alapfunkciók is lassúak.
2019. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem azzal kezdődött. :)
2019. jan. 4. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!