Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek hasonló? (s6 edge...

Valakinek hasonló? (s6 edge tulajdonosok)

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Mostarra értem ahoz a pothoz mikor már magamnak nemtudom megcsinálni a telefonomat mert amint áramot kap kikapcsol és nrem működik ameddig a töltő csatlakoztatva van hozzá.. nos...recovery menüben újraraktam hard reset stb.. hátha.. készen lett de egyáltalán nem érzékelni az adapteres töltést (3 samsung gyári töltővel próbáltam) semmi... nem tölt.. KIVÉVE laptoppal... de érdekes azt se mindig. A következő a kérdésem. Végleg megadta magát, vagy még meglehetne csinálni? (nem csatlakozó probléma mert kilett benne cserélve)
2019. jan. 4. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Értem, hogy három töltővel próbáltad, de a tisztnlátás kedvéért: ugyanazt a kábelt használtad-e? Simán lehet hogy csak az kuka.

Másik telefont tölt-e ugyanaz a töltő+kábel páros?

Ha igen, akkor mégis csatlakozó orpbléma lesz, hiába lett kicserélve.

2019. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy a felhasználó nem következetes. Pl. ha tavaly januárban 17 éves lánynak írta magát, akkor most 18 lenne.

Ennek tudatában nem tartom valósnak a kérdését, mint ahogyan a régebbiekkel kapcsolatosan is felmerülnek ellentmondások.

Januárban: "...17 éves lány vagyok.. van egy barátom."

Októberben: "... a férjemmel egész jól megvoltunk de az utóbbi időben egyre több lett a veszkedés és eltávolodás ..."

Decemberben erről írt: "...A mai nap folyamán busszal jöttem haza iskolából, elköszöntek a barátaim stb leszálltak hamarabb, ..."

2019. jan. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajna lebukott a kérdező.
2019. jan. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!