Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sweatcoin alkalmazason hogy...

Sweatcoin alkalmazason hogy kell “atvaltani” a coinokat igazi penzze?

Figyelt kérdés
Paypalon keresztul lehet, csak azt nem tudom hogy. Neztem videokat de semmi nem volt jo, nem engedte. Valaki tudna segiteni?

2019. jan. 4. 21:02
 1/2 anonim válasza:
100%
Csak azok tudják kiváltani akik meghívnak 30 embert az alkalmazásba magyarul kb csak az influencereknek éri meg aki sok embert tud maga köré szervezni. Alapból minden ember után 5 coin plusz meg amit sétálnak igy ok valóban jo pénzhez jutnak hozza, de sima egyszerű embereknek nrm éri meg mert sétával nagyon Sok Idő összegyűjteni meg te alapból csak az alkalmazáson belüli dolgokra tudod felhasználni pl kedvezmények ilyen hülyeségek...
2019. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ott van még a 2 év használat, mert az is feltétel, hogy meg tudja venni az iPhone-t. Az influencer se tudja előre forgatni a időt... DE! el is lehet adni a coinokat. Persze az se valami nagy üzlet, 0.02dollárt adnak egy coinért. Utána kellene olvasni, hogy az app készítőinek a célja a pénzszezésen kívül mi. A testmozgásra motiválás. Én örülök, hogy az erőfeszítésimet ilyen módon jutalmazzák...Nem várok nagy pénzeket.
2019. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!