Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilike x1 telefonon hol,...

Ilike x1 telefonon hol, hogyan lehet hívószám elküldését beállítani?

Figyelt kérdés

#hivószám
2019. jan. 4. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Telefon --> 3 pontos menü --> Beállítások vagy

Beállítások --> Hívásbeállítások

Van, aki tényleg Ilikét vesz? O_O

2019. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nehezen,de megvan!

Gyorshivás=>beállitások=>telefonos fiókok=>simkártya=>további beállitások.

Egyébként nem hiperszuper készülék vásárlása volt a cél,csak hogy android legyen.Nem mindenki kőlt százezreket telefonra!

2019. jan. 5. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell százezreket költeni telefonra! Újonnan 40 ezer környékén ennél az Ilike-nál mérföldekkel jobbakat lehet kapni! Sőt, nekem használt telefonom van, ami még 30 ezer sem volt, de ennél sokkal jobb! De engem nem érdekel, ki mit vesz, csak leírtam a véleményem! Bocsi az offolásért!
2019. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se költök 100 ezreket egy telefonra, most is egy kb. 10-15 ezer forintot érő Xiaomim van.

Az a baj az Ilikével, hogy ipari hulladék, 10 ezerért kapsz egy téglát, ami semmire se jó.

2019. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Ilike egy belépő szintű okos telefon, nem felső kategóriás úgyhogy felesleges olyan szempontok szerint értékelni. De abban egyetértek hogy már kezd régi lenni az Ilike x1, az Android 6.0 nem mai op rendszer. Érdemes lecserélni a Nokia belépő szintű modelljére, a Nokia 1-re, azon Oreo alapú Android GO op rendszer van, spórol a mobilnettel és kis erőforrás igényű alkalmazások vannak rajta gyárilag. Jó értékelések vannak róla érdemes beruházni rá, belépő szinten az egyik legjobb,csak 20000 forint.
2019. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki sem hasonlította felső kategóriás telefonokhoz ezt az Ilike-ot, de azért ez már tényleg a legalja! Oké, azt aláírom, hogy nem minden a hardver, de 512 MB Ram-mal ma már nem sokra lehet menni, hogy a többiről ne is beszéljünk! Ez a hardver 3 éve még talán jó volt valamire, de manapság iszonyú gyenge! Végigolvastam róla jópár véleményt, hát, inkább nem kommentálom! De mindegy, mindenki olyan telefont használ, amilyet akar! Én se vagyok telefonb..i, nem követek semmilyen trendet, mert csak egy olcsó, használt, sokak által leszólt kínai telefonom van (nem Xiaomi), de legalább normális hardverrel, szoftverrel, ami még bőven használható lesz egy darabig! Ennyi!
2019. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!