Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra képernyő felvevő...

Androidra képernyő felvevő játékhoz? Miért nem veszi a játékhangokat egyik se?

Figyelt kérdés
Letöltöttem 3-4 képernyő felvevőt is, de a játékhangokat egyik se vette fel. Angolul kiírt valami Android API-t, de mást nem értettem belőle. Tudnátok segíteni hogy hogyan oldjam meg? Köszi előre is. :)
2019. jan. 6. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a Mobizen nevű alkalmazást szoktam ilyen célra javasolni ( [link] Samsungra [link] Ezen be tudod állítani, hogy a beső hangokat (játékhangok, redszerhangok, stb.) vegye fel, vagy a te hangodat a mikrofonon keresztül.
2019. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is az én hangomat veszi, nem a játék hangját. :/ és csak azt tudom beállítani hogy vegyen hangot vagy ne, azt nem, hogy pontosan mit.
2019. jan. 6. 21:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh, nem szóltam semmit! A Samsungos változatot töltöttem le, és itt be tudtam állítani! Millió puszi :)
2019. jan. 6. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm!
2019. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!