Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért játszik le random...

Miért játszik le random hangokat a telefon? (Xiaomi Redmi Note 5A Prime)

Figyelt kérdés
Egyszer csak arra voltam figyelmes, hogy a telefon egyszer csak beszélt, miközben minden alkalmazás be volt zárva. Először nem foglalkoztam vele mivel az csak egy hang volt, de egy hónappal később megint elkezdte, de most úgy hogy egymás után játszott le külömböző hangokat. Gyanitom, hogy köze van a youtubehoz mert volt olyan, hogy felismertem egy youtube videót benne. Most nem tudom, hogy virus vagy csak valami hiba vagy nem tudom, de aki tud az lécci segitsen mert eléggé idegesitő. Válaszokat előre is köszönöm!

2019. jan. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Mert olyan jó telefon
2019. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem akarom szidni a Xiaomit, (ár/érték arányban) tényleg jó telefonokat csinál, de ez szerintem a "keletiség" ára. Ezek a problémák mindig kínai márkáknál fordultak elő. Szerintem készíts gyári beállítást, és ha utána is van a probléma, válts készüléket, vagy tegély fel egy gyári Android rendszert.
2019. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most egy ideje megint nem csinálja, max 1 havonta kb. De lehet ettől baja a telefonnak?
2019. jan. 10. 15:53
 4/4 Roland1.9 válasza:
Nekem a Redmi Note 5a szokta ezt csinálni,én se jöttem rá eddig,hogy miért...
2019. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!