Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A messengeren vannak játékok...

A messengeren vannak játékok amiket nem tölt be teljessen a telefonom. Elhalad valameddig pl.35 vagy 80 százalékig. Van amelyiket betölti 97 százalékig is de ott megáll nem tölt tovább. Mi lehet az oka? Samsung Galaxy J1-es telefonom van.

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen mi is nyomtuk.Van amikor nem tölti be soha az adott játékot. Ez nem a telefon hibája szerintem.
2019. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek a hibája.Wifi is van.Nemhiszem hogy hálozati hiba.Van játék ami szépen betöltödik és játszható is.De vannak olyanok amiket nem tölt be.Kompjuteron simán megy,telefonon megsem indul.Nem tudom mi okozhatja.Köszönöm a választ.
2019. jan. 7. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!