Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni?

Hogyan lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Ma vásároltam egy Apple iPhone telefonkészüléket. Már lenémítottam a telefont, de kamerának fényképezéskor és képernyőkép készítéskor van hangja. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet kikapcsolni ezt a hangot?

Beállításoknál nézegettem a lehetőségeket, lényegében minden opciónál kikapcsoltam a hangjelzéseket, viszont ennél a két dolognál van hang. Hol keressem a kikapcsolás opciót?



2019. jan. 8. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
2019. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4%
Ezért nézünk "Why I hate..." videókat pénzpocséklás előtt. Ha nem garanciás, akkor elgondolkodnék egy jailbreaken, de nem biztos, hogy jutnék is vele valamire.
2019. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iPhone 4-es és az 5-ös nem adja ki a hangot némítás után. Melyik iPhone-ról van szó?
2019. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!