Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valahol egy lista a...

Van valahol egy lista a "normális" csatlakozóelrendezésű telefonokról? (Kifejtem lentebb)

Figyelt kérdés
A normális elrendezés ahhoz igazodik, ahogy a legtöbben hordják a telefont zsebben: ahogy a kezedben van, úgy megy nadrágzsebbe, mert stabilabb sokkal, mint fölöslegesen forgatni rajta. És persze kijelzővel befelé. Így alul kéne lenni a jacknek. Használat közben az alja van feléd, ott nem kéne töltőkábelnek lógni. Adatkábelen is jobb, ha feléd áll, idétlen és célszerűtlen a telefont megkerülő töltőkábel. A felső élen lesz kb minden szituációban gondmentes, és ezen a ponton érdemes L végű type c töltőkábelre gondolni. Azt úgy nagyon nem is értem, miért szokott pont felülre kerülni a jack meg alulra a töltő. A jack kihagyását se nagyon értem. Ahogy azt se, miért jó azzal bosszantani embereket, hogy a hangerőgombok és a power szinte egymást érik. Meg mellé lehetőleg hangerőgombokkal exponálás a gyári kamera appban. :)
2019. jan. 8. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!