Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengerben miért nem lehet...

Messengerben miért nem lehet már Gifet küldeni?

Figyelt kérdés

Nincs már ott az a lehetőség

Sőt, a Facebook alkalmazásban sem

Hogy lehet Gifet küldeni?


2019. jan. 8. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem még lehet. Remélem nem csak valami hiba van nálad, hanem eltüntetik, a matricákkal együtt.
2019. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
De hiszen lehet.
2019. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
van, lehet küldeni. Nem lehet hogy régi telefonod van? S nem teljesen kompatibilis az uj verzióval?
2019. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem régi telefonom van, régi szoftverrel, de ugyanúgy lehet! Az üzenet helyén rányomsz a smile-ra, és ott a középső címke, egyértelműen ki van írva!
2019. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Messenger Lite-om van, biztos az a baj :(
2019. jan. 8. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
A többieknek üzenném, hogy a "már" szócskából arra következtetek, hogy tudja hogyan lehet és eddig lehetett is. Csak valószínűleg egy új frissítést követően nem engedi, vagy egy rendszer hiba miatt. De eddig tudta és használta is ezért is tehette fel a kérdést, hogy "mért nem lehet már".
2019. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Megnéztem, laptopról lehet

Szóval akkor biztos a Lite verziók ilyenek... Csökkentett képességűek :)

2019. jan. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!