Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kijelentkezni...

Hogy lehet kijelentkezni telefonon a megadott gmail fiókból?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy az egyik webáruháztól rendeltem egy telefont oda volt írva, pipálva hogy kártyafüggetlen. Kihozták, és kiderült hogy ez egy vodafoneos készülék, így reklamálni fogok, fel fogom hívni őket, viszont az a vicc hogy azt az oldalt ahol a telefont hirdették azt már nem tudom előhozni, de müködik az oldaljuk telefon számuk is kint van. Na de mindegy annyi hogy én a telefonra már letöltöttem 1-2 alkalmazást, meg be vagyok jelentkezve gmailen, hogy lehetne alapértelmezettre visszaállítani?
2019. jan. 8. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A beállításokban valamelyik fülben,talán a rendszer,kell lennie egy visszaállítás opciónak.Az szerintem gyárira visszaállítja.
2019. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja megvan köszi!
2019. jan. 8. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert Vidafonos attól még lehet független.
2019. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!