Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Van androidra helyesírás ellenőrző?

Nem olyanra gondoltam, hogy automatikusan kijavít mondatot vagy szót, hanem, hogy beírok egy adott szót, hogy hogy kell leírni és leellenörzi, hogy jó-e. Online felületen van ilyen, de letölthető alkalmazásba ismertek ilyet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: helyes, ellenőrzés, Android, telefon

jan. 8. 23:44  Privát üzenet  

A válaszok
A telefonokban alap beallitas ,hogy alahuzza a hibas szot,utana mar ki tudod logikazni,hogy hogy lenne helyes. Ha alkalmazas lenne akkor tovabb tartana megnyitogatni ,mint kiprobalni 2-3 irasmodot.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 9. 16:04 Privát üzenet
A Word-ba egyszerűen belépsz, mintha írni akarnál, lefirkantod a szót és tádá, ha nem helyes, pirossal aláhúzza, plusz ajánlatokat is kiad, hogy esetleg hogy kéne helyesen leírni. Remélem érthetően magyaráztam :D

# 2/2Időpont jan. 11. 15:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Androidra van helyesírás ellenőrző?
Létezik helyesírás ellenörző androidra?
Magyar Helyesírás ellenörző programot keresek telefonra. Sehol NEM találok. Hol lehet letölteni?
Hogy lehet kikapcsolni a heyesírásellenörzőt a tabletemen? (Többi lent)
Chrome-ban eltűnt facebookon a helyesírás ellenőrző, hogy tudom bekapcsolni? Visszahívni?
Vhogy letörlődött a telómról a helyesírás-ellenőrző. Melyik appot tegyem föl helyette?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!