Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a régi messenger...

Hogyan tudnám a régi messengert vissza állítani hogy a telefon ne akarja mindig a legfrissebb verziót?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam. Mindig mikor kérte hogy frissítsek akkor nem tettem levettem az automatikus frissitest. Valahogy a Messenger mindig kibújik alóla hogy ne kelljen frissiteni. A lényeg hogy hiába szedek le egy régit vagy nincsenek üzenetek vagy az új verziót kéri hogy szedjem le. De nekem az újnal annyira rossz hogy nem lehet a fényképeket megnézni. Ez pedig nekem lényeges tulajdonsag. Oké hogy gépén meglehet nézni de ha én egyszer telefonról akarom akkor arról nézem meg de így vissza kéne tekerni millió évvel ezelőtt hogy megtaláljam amit keresek..ami ritka gáz a messengertol. Szerintetek mi tévő legyek?

2019. jan. 9. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne a kėpeket megnezni? Meg lehet...
2019. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó igen már megvan. Csak én megszoktam hogy fent jobbra kell keresni nem pedig az ember nevére ramenni. Nekem a régi jobban tetszett. Érdekes hogy én megtudtam úgy nyomni azt a gombot hogy közben nem inditottam videohivast. Mert elvileg ezért cserélték le. Csak azért illett volna megírni hogy mit hova tettek.. mert ez gáz.
2019. jan. 9. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A PLay Áruházban minidg leírják h mit frissítettek.
2019. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!