Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb huawei fajta?...

Melyik a jobb huawei fajta? Illetve melyik a jelenet meg újabban? És milyen árban mozognak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😃

Telefon vásárlás előtt állok, és 4 huawei fajta között vacerálok...

-Huawei p20 lite

-Huawei mate 20

-Huawei mate 20pro

-Huawei p20

Melyik a jobb szerintetek? Melyik jelent meg újabban? És milyen árban mozognak? 🙂

A válszokat előre is köszönöm! 😊



2019. jan. 10. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Mate20 pro vagy p20 pro mondjuk az nincs a listadon

Arukereso


És ezek közül a Mate széria az újabb

A p20 széria 1 évvel régebbi

2019. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Mate 20 széria a legújabb, idén (vagyis akarom mondani, tavaly :) ) novemberben jelent meg.


Így az a legújabb, hardverben is, árban is az a legdrágább.


Nekem Mate 20 Pro van és nagyon szeretem használni. Igaz, nem is volt olcsó, de eddig nem bántam meg, hogy ezt választottam.


Ha érdekel, szívesen írok róla részletesebben.


A listád alapján kicsit nehéz belőni, hogy neked melyik Huawei telefon lenne az ideális. Ugyanis a P20 Lite és pl. a Mate 20 vagy a Mate 20 Pro nem éppen egy kategória.

Kicsit konkretizálj, hogy mit vársz el a telefontól:


- Mire használnád? Böngészés, Facebook, Instagram csak vagy játékra is tervezel vele?

- A fotós/videós képességei mennyire fontosak?

- Jack dugó kell vagy nélkülözhető?

- Árban meddig mennél el? Mert a Mate 20 Pro olyan 250-300 000 között mozog, míg pl. harmadennyibe kerül csak. (Ezért is írtam, hogy nem egy kategória.)

2019. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

míg * a P20 Lite * harmadennyibe kerül csak


Bocs, a P20 Lite kimaradt. :)

2019. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind kettőtöknek a gyors választ 😊

2.a telefont csak hívásra, messengerezés Facebookozás, instagram, tik-tokra és fényképezésre használnám. (persze nem mint fotós, hanem néhány emléket megörökíteni) a játékot, böngészést inkább tableten végzem... Huh, hát mivel tini vagyok, szeretném a legdrágább telefont mint minden fiatal, de sajnos 250-300.000-t az én pénztárcám nem enged (igaz még a szüleimmel élek, de a telefont én veszem a saját pénzemből, amit még nyáron gyűjtöttem diákmunkán)

2019. jan. 10. 22:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Árban, 70ig tudnék menni sajnos...
2019. jan. 10. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát a P20 Lite akörül van, de akkor inkább a Xiaomi telefonjai közül választanék.


A Xiaomi Mi A2-t nagyon sokan javasolják ebben a kategóriában, de a Redmi Note 6 Pro-ról is jókat írnak.

Előbbinek jobb a kamerája és olcsóbb, de némileg kisebb az akkumulátora.

Ha választanom kéne, én a Mi A2-t választanám. :)


Viszont ha mindenképpen a Huawei mellett akarsz maradni, akkor még a P Smart (2019)-et javaslom.

2019. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ebben az ár kategoriában p smart van és jó telefon én fiamnak azt vetem .
2019. jan. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 70eFt keret le is korlátozza akkor a lehetőségeidet a lite verzióra. Egyébként ahogy előttem már mondták, a mate a legújabb, leggyorsabb, a pro verziók több memóriával bírnak, jobb a kamerájuk és a kijelzőjük, és vízállóak, viszont a processzoruk ugyanaz. A lite verziók teljesítményben, szolgáltatásokban és anyagminőségben is jelentősen gyengébbek mint a sima verziók.

Méretben viszont a sima P20 és a lite a legkisebb, legkompaktabb. A P20 pro eggyel nagyobb, a mate 20 és mate 20 pro pedig még egy mérettel nagyobb mint a P20 pro. Nekem egyedül ez nem tetszik a mate telefonokban, hogy már túl nagyok. Egy kézzel reménytelen használni, normál zsebből kilógnak.

2019. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat ❤️

Végül egy Huawei p smart 2019 aurorakék változat mellett döntöttem, és imádom 😍 😁

A mate szféria volt a cél, de mivel sürgősen kellett a telefon,már nem tudtam tovább gyűjteni 😢

2019. jan. 15. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó telefon a P Smart, használd egészséggel! :)
2019. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!