Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Vibernél, ha azt mutatja, hogy valaki elérhető volt X perce, akkor ténylegesen be is lépett a Viberbe, vagy csak online elérhető volt és ezt jelzi a Viber anélkül, hogy belépett volna?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Viber, belépés, online

jan. 11. 10:36  Privát üzenet  

A válaszok
Az utóbbi

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jan. 11. 10:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, mert olyan furcsa volt, hogy elérhetőnek jelzi, de közben msn-en meg nem mutatja, hogy belenézett volna az üzeneteibe. Tehát akkor simán az online elérhetőséget is jelzi a Viber belépés nélkül.

# 2/10Időpont jan. 11. 10:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát az X perce elérhető állapotnál nem feltétlenül kapott vagy írt a Viberen üzenetet, vagy belépett a Viberbe?

# 3/10Időpont jan. 11. 11:03 Privát üzenet
Igen, csak az internetkapcsolat szakadt meg. Most már elhiszed? Első is jól írta.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jan. 11. 11:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, el :)

# 5/10Időpont jan. 11. 11:23 Privát üzenet
Össze viesza jelez

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jan. 11. 11:25 Privát üzenet
Nálunk össze vissza jelzett. Parom már rég aludt amikor elérhető volf viberen meg x perce volt utoljára elérhető. Én meg nem értettem miért veszekedik velem hogy kivel viberezek hajnal 4kor hogy elérhető vagyok

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jan. 11. 11:28 Privát üzenet

11:28

);)Igen igy igaz, ez velem is megtörtént.:):)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jan. 11. 11:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nálunk is a párommal összevissza jelez az msn-hez képest a viber és ezt nem értettem, mert tudom, hogy ha fent lenne, akkor biztosan visszaírna.

# 9/10Időpont jan. 11. 11:50 Privát üzenet

Ilyen szempontból a Viber is meg a Messenger is egy szar.

Össze-vissza jelez.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jan. 13. 10:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet ténylegesen megbízható forrásból venni külföldi lottókra szelvényt?
Hallott már valaki erről a nyelvtanitó oldalról www.dil.hu? Átverés, lehúzás-e vagy ténylegesen valós, müködő online tanulási lehetőség?
Allianz kötelező biztosítás felmondása után (online) honnan tudom, igazolni azt, hogy ténylegesen sikerült felmondani?
Milyen ténylegesen, rendesen fizető online munka van?
Aki már rendelt Asos.com-ról, mennyi idő alatt ér ki ténylegesen Magyarországra a cuccom?
Létezik olyan online casinó, amely ténylegesen elküldi a nyereményt a számlánkra és ott meg is jelenik?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!