Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Huawei p20 pro telefont sehol sem lehet kapni Mo. -on rosegold színben?

jan. 11. 12:51  Privát üzenet  

A válaszok
seholsem lehet kapni rosegold huawei-t, mert nem léteznek

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 11. 22:22 Privát üzenet

[link]

de tessék, itt egy amire gondoltál.

egy kis google keresés ne essen már nehezedre

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 11. 22:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amit linkeltél az sima p20...

[link]

Ez alapján mertem gondolni hogy létezik rosegold színben is. És igen, rengeteget kutakodtam utána google-ban, pár külföldi oldalon rá is leltem. Gondoltam hátha tud itt erről valaki valamit, hogy lehet-e majd Mo.-on is kapni esetleg vagy hogy működik ez, mivel én nem igazán vagyok otthon ebben a témában. De azért köszi a nagy semmit..

és a kioktatást.

# 3/3Időpont jan. 12. 09:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
60-70 ezer Ft környékén milyen telefont érdemes venni?
Most vettem használtan egy telefont.43%-nál kikapcsolt. Amikor bekapcsoltam azt írta ki hogy 0%. Rádugtam a töltőre meg azt, hogy 52%. Rossz az akumlátor?
Rendeltem Kínából egy oukittel c12 pro telefont de nem tudok vele telefonálni?
Van itt olyan aki Mádia markba vesz telefont? Szerintem brutálisan drága.
Kaptam egy hagyományos mobil telefont. Sima, hagyományos SIM kártyát lehet beletenni, az én dominó kártyám mégsem megy bele.1 ezred miliméterrel nagyobb, képtelenség...
Xiaomi márkából milyen telefont ajánlanátok?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!