Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Huawei P10 lite hibák, problémák?

P10 lite használok! Véleményetekre volnék kíváncsi, miket tapasztaltok, hibái stb. Én már több mint egy éve használom, és nagyon nem vagyok vele megelégedve. Napi szinten lefagy, ha felteszem töltőre szinte azonnal lefagy, használhatatlanná válik. A hangszóró nagyon gyakran recseg, nem érte víz soha. Bluetoothról már hallottam, hogy a Huawei telefonok problémásak, sajnos tapasztalom is. Hívásnál van hogy csak "csatlakozás" - t ír ki, se kép se hang.Én már vissza állítottam a gyári beállításokat pár napig tartott aztán újra problémás lett. Mi lehet a megoldás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, Huawei

jan. 11. 14:18  Privát üzenet  

A válaszok
Több, mint másfél éve használom én is. Nálam a fentiek közül egyik hiba sincs, talán csak annyi, hogy egy picit gyorsabban merül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 11. 14:39 Privát üzenet

Vagy egy problémás példányt fogtál ki, vagy tettél rá valami vacak alkalmazást, ami meghülyítette. Szerintem szerviz.

Nekem P9 Lite 2017 van, ami majdnem ugyanez, két rokonomnak P10 Lite, semmi bajuk nincs.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 11. 15:20 Privát üzenet
Az lehet a megoldás, hogy mostantól nem veszel ipari hulladékot

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 11. 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. Utolsó hozzá szólónak pedig annyit, hogy igazán zseni lehetsz, remélem most már büszke vagy magadra hogy ilyen vagány lehettel fél perc erejéig, és majd megdícsér az asszony, hogy milyen kemény legény voltál ma is!

# 4/6Időpont jan. 11. 18:09 Privát üzenet
nem leszek büszke attól, hogy az igazságot írom

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 11. 19:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinteséged.

# 6/6Időpont jan. 12. 12:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szervíz után problémák. Átvertek?
Huawei Mate 8 hívás problémák!?
Mit tegyek? Van egy Huawei Ascend G510-es telefonom. Eddig nem voltak vele problémák, de ma egyszerűen nem akar a Vodafone -os jelzéstől tovább menni.
Huawei P9 Lite USB problémák számítógéphez való csatlakoztatáskor?!
Huawwei p8 lite wifi és Bluetooth problémák? A többit lent.
Huawei P7 frissítési problémák?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!