Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 lite hibák, problémák?

Huawei P10 lite hibák, problémák?

Figyelt kérdés
P10 lite használok! Véleményetekre volnék kíváncsi, miket tapasztaltok, hibái stb. Én már több mint egy éve használom, és nagyon nem vagyok vele megelégedve. Napi szinten lefagy, ha felteszem töltőre szinte azonnal lefagy, használhatatlanná válik. A hangszóró nagyon gyakran recseg, nem érte víz soha. Bluetoothról már hallottam, hogy a Huawei telefonok problémásak, sajnos tapasztalom is. Hívásnál van hogy csak "csatlakozás" - t ír ki, se kép se hang.Én már vissza állítottam a gyári beállításokat pár napig tartott aztán újra problémás lett. Mi lehet a megoldás?

2019. jan. 11. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint másfél éve használom én is. Nálam a fentiek közül egyik hiba sincs, talán csak annyi, hogy egy picit gyorsabban merül.
2019. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egy problémás példányt fogtál ki, vagy tettél rá valami vacak alkalmazást, ami meghülyítette. Szerintem szerviz.

Nekem P9 Lite 2017 van, ami majdnem ugyanez, két rokonomnak P10 Lite, semmi bajuk nincs.

2019. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az lehet a megoldás, hogy mostantól nem veszel ipari hulladékot
2019. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Utolsó hozzá szólónak pedig annyit, hogy igazán zseni lehetsz, remélem most már büszke vagy magadra hogy ilyen vagány lehettel fél perc erejéig, és majd megdícsér az asszony, hogy milyen kemény legény voltál ma is!
2019. jan. 11. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
nem leszek büszke attól, hogy az igazságot írom
2019. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséged.
2019. jan. 12. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy 1.1/2 évesen egyszer csak feladta a képernyőt (háttérvilágítás volt, érzékelés és kép nincs). Egy hét akksimentes pihenés után megy minden, de az érintésérzékelés úgy 4-5 mp után behal. Altatás, majd újra megy az érintésérzékelés 4-5 mp-ig és így tovább... A factory reset sem oldotta meg a prb-t, úgyhogy ment a levesbe!
2020. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!