Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

IHunt alien X lite telefonon hol tudom behelyezni a SIM-kártyát?

Nemrég rendeltem meg a telefont, ma érkezett meg. Szeretném beletenni a SIM-kártáyt de egyszerűen nem találok helyet a bevitelére. Gondoltam a tűs megoldásra, de mivel a készülékhez nem kaptam, másik telefon tűjével próbáltam. De szinte sehova nem ment bele. Tudna valaki segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, SIM

jan. 11. 16:43  Privát üzenet  

A válaszok
azt ugyan én sem tudok, viszont felesleges ezen agyalni, holnap után be sem fog kapcsolni

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 11. 17:01 Privát üzenet
szántóvető nevű felhasználó válasza:

kaptál hozzá kézikönyvet nem?gondolom hogy a hátlapot kell leszedni és akkor férsz hozzá a nyíláshoz.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 11. 17:13 Privát üzenet

Honnan a fenéből szedik szerencsétlenek ezeket a nevenincs semmirevaló hulladékokat?

Nem is találkoztam még hasonlóval...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 11. 18:10 Privát üzenet
szántóvető nevű felhasználó válasza:

román telefon és olcsó.még videó is van róla ahogy lelkes kínai munkások szerelik össze a gyárban.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 11. 18:12 Privát üzenet
Ebbe nem kell sim kártya, úgy is működik.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 11. 18:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
IPhone 7-es telefonon hogyan tudom meghallgatni bluetooth-os fülhallgatón (nem a saját, vezetékes fülesével) a hangjegyzeteimet?
Hogy lehet kijelentkezni telefonon a megadott gmail fiókból?
Hogy lehet lementeni a képernyöt a telefonon? 🤔🤔
Ilike x1 telefonon hol, hogyan lehet hívószám elküldését beállítani?
Hogyan kell beállítási a Huawei p20 pro telefonon a messenger képek automatikus mentését?
Hogyan kell sony xperia telefonon sim kártyát behelyezni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!