Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam a telekomtól 4G netet....

Kaptam a telekomtól 4G netet. Elvileg lefogyott már, és a telefonom kiírta h átléptem a korlátot. De én mégis tudok netezni, pedig nincs mobilnetem eredetileg. Mitől van ez? Az egyenlegem nem csökkent.

Figyelt kérdés

2019. jan. 11. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.
2019. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

" Elvileg lefogyott már, és a telefonom kiírta h átléptem a korlátot."

Majd ha a szolgáltató jelez, hogy elfogyott.

A telefonba beállithatsz akármilyen korlátot nem lényeges és csak tájékoztató jellegű. A lényeges amit a szolgáltató mér. Szerintem küld majd sms-t ha elfogyott a keret.

2019. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
nekem mindig jön, hogy igénybe vettem a napi kerete, ezért 165ft-ot levontunk. simlis cég, vigyázz vele
2019. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2019. jan. 11. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedd le a Telekom appot wifin, majd kapcsold ki a wifit, kapcsolódj a mobilnetre és úgy lépj be a Telekom appba. Automatikusan képes észlelni mobilneten az előfizetésedet és be tud léptetni automatikusan, ezért írom csak hogy mobilneten keresztül lépj be. Na, itt majd látni fogod az díjcsomagoddal kapcsolatos dolgokat (egyenleg, mobiladat egyenleg, számlafizetések határideje stb). Ami rád vonatkozik, természetesen csak azt fogja mutatni az app. Amit itt fogsz látni, csak is az a mérvadó, itt fogod látni a valós mobiladat egyenlegedet, itt fogod látni a valós kártyaegyenlegedet, meg még azt, ami érdekel.
2019. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!