Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10 lite-ot vagy Samsung...

Honor 10 lite-ot vagy Samsung A8-at vegyek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 11. 22:39
 1/8 anonim válasza:
0%
még ha a samsung a8 jobb is lenne, akkor se venném azt, mert a samsung mar tucat telefon..
2019. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Amelyik neked tetszik és megfelel, azt vedd meg. Nem nekünk veszel telefont.


"mert a samsung mar tucat telefon.."

Mondj olyat ami nem tucat telefon. :D

2019. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A tucattelefon-vélemény baromság, már bocs. Nem ezt kell nézni, hanem azt, hogy melyik éri meg neked a legjobban. Nem a csillogás, bocsánat, EGYEDISÉG számít, inkább a funkcionalitás (már ha pénztárcabarát megoldást keresel).

A Super AMOLED szép kijelző, de ez esetben szerintem itt kimerül az A8 előnyökben. Minden másban a Honor 10 Lite az előnyösebb választás. Nagyobb akksi, nagyobb belső tárhely, nagyobb SoC teljesítmény, 1080p60fps felvétel (A8-nál ez csak 30fps) és ami a legfontosabb, hogy olcsóbb. Összességében én a Honor 10 Lite-ot választanám, ha nem zavarna a noccs.

2019. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Honor 10 liteot. Nekem mate 10 lite van.
2019. jan. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia, nekem A8-am van és szeretem, meg vagyok vele elégedve minden alap funkció ami kell rajta van, fél éve van meg az akksijának semmi baja.-de kinek mi az igénye-A Honor 10litrol nem tudok semmit mondani mert nem ismerem.Csak ismerőseim mondták hogy jó telefon és ennyi. :D
2019. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Samsung A8 kapott már frissítést vagy még mindig Android 7.1 (Nougat) operációs rendszer van rajta?
2019. jan. 12. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] - erre az oldalra navigál el a telefon, amikor egy-egy új talált frissítésnél bővebb infókért a linkre koppintasz. A linkben az SM-A530F a modellt (azaz az A8), a TMH pedig a szolgáltatót jelöli, ami ez esetben a magyar telekom (T-mobile Hungary). A VDH a Vodafone-t jelöli, a PAN a Telenor-t, a XEH pedig a független Android-ot. Ez azért fontos, mert a szolgáltatói Android verziók frissítése általában lassabb, mert ezen telefonok esetében az új Android verziót el kell küldeni a szolgáltatónak tesztelésre. A tesztelés végeztével és a frissítés szolgáltató általi jóváhagyásával kezdődhet csak meg a frissítése azoknak az eszközöknek, melyek szolgáltatótól lettek vásárolva. Na most, ezt azért mondtam el, mivel így legközelebb te is meg tudhatod majd hogy konkrétan a te telefonodra milyen verzió és melyik biztonsági frissítés elérhető. Csak beírod ezt a linket, amit az előbb küldtem neked és átírod a link részeit. Pl. ha a Telekom-tól kihozott S9-es jelenleg feltelepített Android verziójára vagy kíváncsi, akkor átírod így: [link] - vagy TMH helyett XEH jelölést írsz oda, ha nem szolgáltatótól vásárolt telefonról van szó. Modellszám+jelölés. Ha ez netán bonyolult lenne, a Sammobile oldalán is láthatod az elérhető Android verziókat: [link] - a kis legördülő menüvel keresgélhetsz szolgáltató és régió szerint. Mindezek alapján a jelenlegi verzió, ami az A8-on van rajta az a 8.0 az októberi biztonsági frissítéssel.
2019. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akárhogy kerestem, ilyen konkrét aktuális verzió ellenőrzésére alkalmas felületet a Huawei-nél (Honor) nem találtam, viszont mostanság jelent meg, tehát minimum 8.0 van a Honor 10 Lite-al a jelenlegi vagy előző (decemberi) biztonsági frissítéssel. A Honor 10 tudomásom szerint kapni fog vagy már kapott 9.0-t és a Honor 10 Lite körül nagy felhajtás volt a megjelenésekor, hisz a vásárlók számára nyereményjátékot is szerveztek a Tech2 közreműködésével. Ebből kifolyólag valószínű, hogy a Lite sem marad ki a 9.0-ból.
2019. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!