Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért különbözik a 2 Iphone 6S antutu tesztje?

Van egy kerek 2 éve vásárolt 6S-em, illetve az asszonynak kedden jött meg a 6S-e. Mindkettő 32 gb-os modell.

Bezártam minden alkalmazást, és lefuttattam egymás mellett mindkét telón az Antutut.

A két éves telómon 150.602 pont jött ki, az asszony zsír új telefonján pedig “csak” 146.683.

Ez hogy lehet?

jan. 11. 23:42  Privát üzenet  

A válaszok
[link] tessék. Iphone 6s 32 gb, december közepén volt 1 éves.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 12. 00:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem mértem még sosem, csak kíváncsisàgból töltöttem most le, hogy mennyiben különbözik egy két éves és egy új. ;)

# 2/6Időpont jan. 12. 01:08 Privát üzenet
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

Attól, hogy bezársz minden alkalmazást, még futhatnak folyamatok a háttérben, amik esznek egy kevés processzoridőt. És máris megvan az eltérés.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 12. 08:24 Privát üzenet
Úgy próbáld ki, hogy minden beállítás, ios frissítés, minden telepített alkalmazás ugyanaz legyen, és indítsd újra mindkettőt.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 12. 08:41 Privát üzenet

És legyen ugyanaz a hőmérséklete, stb. Pl. Ne tartsd kézben, vedd ki a tokból, ilyesmi.

A teszt nem a hardvert pontozza, hanem az általa nyújtott teljesítményt, amit számos tényező befolyásol.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 12. 08:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, köszi az infókat!

Annyira azért nem izgat, hogy mind2 telót lekopasszam xd

# 6/6Időpont jan. 13. 12:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miben különbözik az, ha egy szervizben csinának szoftverfrissítést, vagy simán én a telefonomon?
Az iOS technikailag mennyire különbözik az Androidtól? (Lentebb kifejtem a konkrét kérdéseket. )
Miért különbözik a felirat?
Szerintetek az S8 még maximum 1évig kap friss rendszert, vagy mivel nem különbözik az S9-től sokban, így tobább fogja megkapni?
Vajon melyik készüléket kellene választanom? Tudom ram plusz egy GB, de megapixel minusz 1. P9 lite vagy P9 lite 2017? Vajon miben különbözik még?
Miben különbözik az Apple mobiltelefonoknal az R-sim és a Neverlock?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!