Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért különbözik a 2 Iphone...

Miért különbözik a 2 Iphone 6S antutu tesztje?

Figyelt kérdés

Van egy kerek 2 éve vásárolt 6S-em, illetve az asszonynak kedden jött meg a 6S-e. Mindkettő 32 gb-os modell.

Bezártam minden alkalmazást, és lefuttattam egymás mellett mindkét telón az Antutut.

A két éves telómon 150.602 pont jött ki, az asszony zsír új telefonján pedig “csak” 146.683.


Ez hogy lehet?


2019. jan. 11. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] tessék. Iphone 6s 32 gb, december közepén volt 1 éves.
2019. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mértem még sosem, csak kíváncsisàgból töltöttem most le, hogy mennyiben különbözik egy két éves és egy új. ;)
2019. jan. 12. 01:08
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Attól, hogy bezársz minden alkalmazást, még futhatnak folyamatok a háttérben, amik esznek egy kevés processzoridőt. És máris megvan az eltérés.
2019. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy próbáld ki, hogy minden beállítás, ios frissítés, minden telepített alkalmazás ugyanaz legyen, és indítsd újra mindkettőt.
2019. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És legyen ugyanaz a hőmérséklete, stb. Pl. Ne tartsd kézben, vedd ki a tokból, ilyesmi.

A teszt nem a hardvert pontozza, hanem az általa nyújtott teljesítményt, amit számos tényező befolyásol.

2019. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi az infókat!

Annyira azért nem izgat, hogy mind2 telót lekopasszam xd

2019. jan. 13. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!