Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A meizu m6 jobb mint a meizu...

A meizu m6 jobb mint a meizu m5 note?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze a kettő telót árukeresőn és akkor megtudod.


[link]

2019. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az M5 Note jobb, de régebbi kiadás. Az M6 sem rossz, de csodákat ne várj tőle, bár hétköznapi használatra teljesen jó. A Meizu-k nagy általánosságban megbízhatóak, nem nagyon olvasni rosszakat róla, persze ennél a márkánál is bele lehet futni rossz szériába vagy gyárilag hibás készülékbe. Én a sima M5 2/16-GB-ról olvasok rosszakat, nekem viszont ugyanez van, de a 3/32 GB-os verzió és ezzel semmi gond, pedig már nem új. Nem tudom, most milyen árban mennek ezek a készülékek, de én egy M6 Note-ot vennék, az mindkettőnél jobb és talán nem annyival drágább, hogy ne érné meg. De ez csak az én véleményem...
2019. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!