Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérte?

Szerintetek megérte?

Figyelt kérdés
Elsősorban el szeretném mondani, hogy nemrég a kaptam az új telefonomat, és természetesen nagyon vigyázok rá. Szóval ma este történt, hogy le akartam szedni a tokot a telefonról és megnyomódott a fólia az alján a telefonnak,vagyis erre gyanakszok mert csak utána vettem már észre. Soha nem ejtettem még le. Tehát szeretném kérni a véleményeteket, hogy ennyitől lehetett és illetve megérte megvenni a fóliát? Főleg hogy ahol vettük a telefont(Vodafone)ott is rakták rá. Link: [link]
2019. jan. 12. 21:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Féltem hogy a képernyő is sérült. Mivel nem tudom mi okozhatta, így hát próbáltam bekukkantani alá. De nem sikerült csak tovább tört 🤷‍♀️
2019. jan. 12. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nemrég vettétek és ennyire aggaszt, akkor vigyétek vissza va Vodafone-hoz!


Ha jól tudom, alapból van 14 napos elállási garancia, illetve ha garanciális javításra szorul a készülék, azt is ott lehet elrendezni.


Jobb eset, ha tényleg csak a fólia nyomódott meg és a telefonnak kutya baja.

De ezt is inkább a Vodafone-nál érdemesebb kideríteni, mert ha így is történt, akkor ott rakathatsz rá másikat! :)

2019. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod😊 lehet megpróbálom
2019. jan. 12. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Tizennégy napos elállási, csak távollévők közt létrejött szerződés esetén érvényes. Vagyis ha interneten keresztül lett vásarolva a készülék, de erről a kérdésben szó sincs. Ráadásul fizikai sérülésre az sem vonatkozik.


Kettes, látszik, hogy értesz hozzá!

2019. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ohh😣 értem. Akkor csak annyit tudok tenni, hogy veszek egy új fóliát. Csak, ha rendelek lehet jobban megéri. Az egyik oldalon olvastam, hogy sokszor csinálnak olyat a különböző cégek, hogy mondják, hogy tök jó a fólia de közbe rendelt kínai termék. És elkernek 2000-3000ft-ot és még ők megveszik 500ft-ért.
2019. jan. 12. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Itthon is kapsz olcsón üvegfóliát, vegyél többet belőle. És ne görcsölj úgy rá a témára, fogd fel fogyóeszközként. Ha néha gyepálod és reped, akkor cseréled, ennyi. A fólia feladata, hogy csak azt kelljen cserélni.


[link]

2019. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2019. jan. 13. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!