Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még iPhone 7-et vásárolni 2019-ben?

Figyelt kérdés

Két telefongyártó között mérelgelek már elég régóta, de egyszerűen nem tudok választani. Ez a kettő pedig a Huawei és az iPhone.

Nos, az iPhone azért fogott meg, mert egy köztudottan bitang erős, és biztonságos, megbízható operációs rendszere van, amit véleményem szerint a Huawei még nem tudott előállítani.

A Huawei új generációs telefonjai pedig elképeztő kamerával rendelkeznek, bővíthetőek, gyorsak, a renszere pedig nem korlátoz le, mint ahogy ezt az iPhone-é teszi. Nyugodtan letölthetöünk apk fájlokat, torrentezhetünk, zenéket tölthetünk le.

Illetve most bejött még egy tényező. Pár hete az Apple elég nagy hanyatlásnak indult. Úgy tudom 300 milliárd dollárt buktak, ami lehet kihat a telefonjaikra így vagy úgy. Bár ez az "évről évre lassítunk hogy vegyék meg a jobb telefont" mentalitás nekem egyáltalan nem szimpatikus. Ne már, hogy aazon kelljen gondolkozzak, hogy vajon megvegyem azt a telefont, meg számolgassak hogy az Apple mikor lassítja be teljesen.Romoljon inkább el a saját kezem által.

Tehát ezek a nagy dilmmák... Aki ebben jártas, kérem fejtse ki a gondolatait, és segítsen picit dönteni, hogy a két telefon közül melyiket válasszam.

Előre is köszönöm!!!



2019. jan. 13. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem éri meg az iphone, pláne egy 2,5 éves


Mire van szükséged?

Ha adatbizonságra, akkor iphone

Ha rugalmasságra az adatbiztonság rovására, akkor Huaweii

2019. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire kell? Ha olyan telefont szeretnél, ami általános felhasználás során soha (vagy nagyon nagyon ritkán) fagy le, gyors, aránylag jó képeket lő akkor az iPhone 7 untig elég és még vagy 3 évig is jó lesz.
2019. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
37%
Soha nem volt érdemes.
2019. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bírom hogy mindig előmásznak a csóringer okosok :)


Ha neked az kell, vedd meg nyugodtan. 2-3-4 évig stabil telefonod lesz.

2019. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Nem tudom kik a csóringer okosok és ők miért és honnan másznak elő.

Mindenesetre én nem vennék ilyet pont azért mert nem érdemes.


Persze mindenki azt vesz amit akar és meg tud fizetni, van aki érzelmi alapon vagy sznobságból dönt.

Ilyen az ember! Ha nem ilyen lenne az Apple nem is létezne :)

2019. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az iPhone 7 jelenleg olyan 150-160 000 körül mozog.

Kb. akkor ennyit szánnál rá? (Akár iPhone, akár Huawei?)

2019. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, nem olvastam végig.

Egy valami biztos, egy lassan 3 éves folyamatosan elavuló telefonért nem fizetnék én 150K-t az biztos, tök mindegy hogy Apple vagy sem, az elavulás rá is ugyan úgy igaz.

Nem a lassításról van szó, csak szimplám ma már 100K alatt kapni nagyon jó középkategóriás telefonokat, 150K körül meg 1 éves csúcstelefonokat mint az LG G7 vagy éppen a V30 amikkel nem nevezném egy lapon az iPhone 7-t, de ott van a Mi 8 is, S8-t is egész jó áron be lehet már szerezni.

Kérdés hogy neked mi pluszt adna az iPhone, mert ha nem vagy rákényszerülve, feleslegesen fizetsz felárat a semmiért.

2019. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Négyes, Szartyról mindig is tudtuk, hogy egy csóringer, ezt a képet nyomja már évek óta magáról. :)
2019. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!