Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPad Mini 2 vagy Air 2?

Apple iPad Mini 2 vagy Air 2?

Figyelt kérdés

Apple iPad vásárlásában gondolkodom, viszont még sosem volt dolgom Apple eszközökkel, nem is hittem, hgoy lesz, de az iPadek mindig is tetszettek.

Eddig egy Androidos tabletem volt csak sajna elromlott, de nagyon szerettem amíg volt egy tabom, így most vennék egy másikat.

Leginkább netezésre, YT-ozásra, Netflixre, filmezésre használnám, de néha napján belefér egy kis gaming is.

Az öregedés miatt 2 típusban gondolkodtam:

iPad Mini 2 és iPad Air 2.

Ennél alább nem nagyon gondoltam adni, ezeken még túl is tudnék adni ha mégsem jönne be az Apple környezet.

A Mini 2 már 40k körül van, míg az Air 2 65k körül.

Megérné szerintetek egy Air-t venni egy Minivel szemben, vagy egyelőre kezdjek egy Minivel?

Nem szándékoztam hamar cserélni ha beruháznék egybe.

A másik 2 dolog ami miatt félek az almás termékektől az a lehetséges javítási költségek, és a tárhely.

Egy 16 GB-os modell elég lehet vajon mindennapi használatra? Leginkább olyanokat látok értelmes áron a használtpiacon.

Lehet ugyanúgy más forrásból hallgatni rajta zenét mint egy Androidoson vagy ez nem opció?

A segítségeteket előre is köszönöm :)



2019. jan. 15. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó a Mini, az Air-rel kapcsolatban rengeteg negatív kritikát hallottam barátoktól/ismerősöktől. Minit használtam régebben, nagyon szerettem.
2019. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a mini2-t választanám, nekem 3-asom volt (ez a TouchID-ben különbözik, semmi másban), és szerettem, van a családban még, jól használható, az iOS12 még dobott is rajta egy kicsit (sebességen).


16GB az necces, bár ha sok alkalmazást nem használsz és masszívan felhőben van minden (fotók, zenék, filmek), akkor elég lehet (játékok 400MB-akár 3GB-ot is vihetnek).


A "más forrásból" a lopott zenét jelentené? Igen, lehet azt is. Körülményesebb, de nem kell atomfizikusnak lenni.

2019. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

iPad Air 2 inkább ha már filmenézés a cél.

nekem iPad Air 1 van és még tükéletesen műxik

2019. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha használtan vásárolsz nagyon vigyázz, nehogy átverjenek. Nézd meg személyesen, vagy megbízható boltból vedd. Egyébként a 2018as Ipad (nem a pro) 110ezer körül van, újonnan. Ami biztos jó pár évig kiszolgálna rendesen. (Kb 5 évig biztosan fog Ios frissítést kapni, ha vigyázol rá addig simán jó lesz, de lehet még több ideig is fogják frissíteni.) 32Gb tárhelye van, nagyon erős. Ha esetleg mégsem tetszik nagyon jó áron eltudod adni
2019. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még elgondolkodom melyik lenne a jobb megoldás.
2019. jan. 21. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!