Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért adohatom el a...

Mennyiért adohatom el a Xiaomi mi a2 lite telefont?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyiért tudnám eladni a 3 hónapja vásárolt Xiaomi mi a2 lite 4/64-es modellt? 60 000Ft ért vettem, és semmi baja, azóta tokban és uvegfoliaban hordom. Hol és mennyiért tudnám eladni? Hejette egy Xiaomi mi a2-őt vagy redmi note 7-et vagy mi 8 lite ot szeretnék vásárolni.

2019. jan. 15. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lődd be az árát 50 000 körülire, aztán ha annyiért nem viszik el, akkor vidd lejjebb!
2019. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
~45-50 ezer környékén el tudod adni a hardverapro.hu-n.
2019. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

30-35e. Használt terméket úgy "szokás" (sajnos nem elég ember ismeri ezt a szokást, pedig nem ártana), hogy ár/2. Ha tényleg hibátlan állapotú, akkor mehetsz kicsit fölé, 35e, ESETLEG 40e, de én azt már sokallom.


Ez amúgy természetesen nem egy szabály vagy ilyesmi, akár 120e-ért is meghirdetheted, te döntésed. De most utánanéztem és vannak, akik 45-50 körüli áron árulják használtan és tedd fel magadnak a kérdést: mi a fenéért venne valaki HASZNÁLT telefont 50-ért, vagy akár 40-ért, mikor újonnan 55e körül van.


Szóval megpróbálhatod te is 45e körül, szerencséje persze mindig lehet az embernek, hogy talál egy balekot, de nem sokakat fog érdekelni annyiért.

2019. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
50-ért megveszem.
2019. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 a balek akiről beszéltem. :D /jk
2019. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4-es vagyok. Am tényleg megvenném, mert most pont ilyen telefont készülök venni, és hogyha tényleg új és semmi baja akkor sztem megéri. (Nyugi, tudom, hogy vicc volt)
2019. jan. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak azóta kiderült, hogy Szlovákiába van, vagy hol, szóval számomra ennek ennyi.
2019. jan. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves #3-as ülj le a Földre, mert amit te gondolsz az nem igazán a valóság.
2019. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!