Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a telefonomo...

Miért nem működik a telefonomon egy játék/alkalmazás sem?

Figyelt kérdés
Már rég csinálja ezt a telefonom (Lg L80) hogyha megnyitok egy alkalmazást akkor kidob és azt írja hogy a/az xy leállt és két lehetőséget ad: "jelentés" "ok'. Ha jelentem akkor nem történik semmi. Tegnap az eredeti verzióra állítottam mert elegem lett, vagyis mindent letörölt amit a telefon tartalmazott, kivéve a gyárilag rátelepített programokat. De ez még rosszabb lett mert mostmár nem nyit meg semmit, kivéve az instagram, messenger és a google (nem tudom miért). És a legrosszabb hogy nem tudtam bejelentkezni a saját fiókomba, mert mindig kiírta, hogy "a fiúkkezelő leállt" de szerencsére tudtam csinálni egy újat. Mi ilyenkor a teendő? Forduljak szerelőhöz?

2019. jan. 15. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Értelmes készüléket kéne venni.
2019. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A specifikációi alapján sajnos már egy nagyon elavult készülék. Nem tudom, hányas droid van rajta, de gondolom részben ez, részben meg az elavult hardver nem felel meg az alkalmazások mai verziói által támasztott követelményeknek.

Amit esetleg tehetsz, hogy próbáld meg valakivel root-olni a készüléket. Ha ez sem megy, akkor marad a "megszoksz vagy megszöksz" módszer!

2019. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!