Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A2 Lite, VAGY...

Xiaomi Mi A2 Lite, VAGY Xiaomi mi 8 Lite?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, amiben különböznek. A válaszokat előre is köszönöm!
2019. jan. 15. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 8 nagyobb kijelző, a2 nagyobb akksi. Mi 8-on miui van a2-n Android one, mi 8 jobb proci, de az a2-é hosszabb életű (a 625 tudtommal valami díjat/címet is nyert). A2 vastagabb, nehezebb. Hasonló kamera, nekem ez nem lényeg, nem értek hozzá, de szerintem lényegi különbség nincsen. Mi 8 bluetooth 5.0, type-c. Mindkettő duál, nano sim-es.



Forrás: [link]

2019. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mind a kettő Xiaomi és mind a kettőnél ott van a Lite írás, de csak ebben a kettőben egyeznek.

Xiaomi Mi A2 Lite inkább a Mi A1, 2018-as kiadása (hardveresen szinte ugyanaz), ami már NOTCH-ot kapott (azt a kijelző tetején lévő szenzorszigetet takar), a két SIM kártyás mellett van egy MicroSD kártya hely. Ez Androd One programban vesz részt, ami azt takarja, hogy stock (vegytiszta) Androiddal van ellátva, 2 évig kapja a fő, 3 évig a biztonsági frissítéseket (ez a gyártó és a google megállapodása alapján).

Mi 8 Lite, mint ahogyan a neve takarja, a Mi 8 csúcskategóriás telefon, Lite verziója. Itt az egyik SIM kártyát feláldozva lehet MicroSD kártyát beletenni (ha szükséges), nincs jack, csak USB type-C port. Jó a kamerája (igaz, nem a legjobb), illetve hiába egy hangszórója van, de az, viszont remekel. A leírt negatívumok ellenére én inkább utóbbit javaslom, a MIUI kezelőfelülete nagyban hasonlít az iOS-éhez, úgyhogy ha iPhone-ról térsz át, akkor nagyon jó választás, maga a telefon is szép darab, a benne lévő proci is sokkal jobb, mint a Mi A2 Lite-ban van (jó, az megkapta a Mi A1-ét), de a sima A2-höz képest is jobb. Maga a MIUI frissítése is sokkal jobb, sokkal jobb, mint bármely más Androidos társai (csodálkoztak is az újságírók rajta).

2019. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En a MIUI-t preferalom az A2 Lite-ban levo android helyett, perpillanat el se tudom kepzelni, hogy Android One-t hasznaljak.

En iPhone-rol valtottam MIUI-ra, es abszolut hozza ugyanazt az erzest, ami szerintem nagy szo.


Emiatt vennem a Mi 8 Lite-ot. Szemely szerint en Mi MIX 3-et vettem, eddig nagyon jo, de talan egy kicsit nagy es nehez.


Arra figyelj, hogy ne a Xiaomishop.hu-n vedd, mert hetekre elbucsuzhatsz a penzedtol, es ugy fognak beszelni veled, mint egy utolso senkivel. A Xiaomi.hu-n, az Eustock.eu-n altalaban meg az arak is jobbak, es nem hazudnak a szemedbe.

2019. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!