Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Xiaomit érdemes venni?

Melyik Xiaomit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon gondolkodom hogy vajon melyik telefont lenne érdemes megvásárolnom:

Xiaomi mi a2 lite 4/64

Xiaomi mi a2 4/64

Xiaomi redmi note 5 4/64

Xiaomi redmi 6 pro 4/64

Köszi a válaszokat.



#Xiaomi #Redmi Note 5 #redmi 6 pro #melyiket éri meg
2019. jan. 15. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Redmi-széria: alsókategória


Redmi Note és Mi A-széria: középkategória


Pocophone: közép-felső kategória


Mi és Mi Mix-széria: felsőkategória


Döntsd el, hogy mire van szükséged, mennyi pénzed van rá és ezek alapján válassz egyet. Mi ezt nem tudhatjuk helyetted.

2019. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-es köszi, de én ezek közül szeretnék választani és most jutott eszembe hogy még kimaradt a mi a1
2019. jan. 15. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Amelyik neked tetszik azt vedd meg.

Nekem pl egyik se éri meg.

Sajnos én Mi A1-et vettem, de nagyon megbántam, de neked attól még bejöhet.

Eddig csak legendákat hallottam a lefagyás és magától újraindulásról. Viszont amióta kijött az új frissités, azóta naponta tapasztalom.

2019. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha számít az akku, akkor a Redmi Note 6 Pro vagy a Redmi Note 5. (Kvázi tök ugyanaz a 2, csak a Redmi Note 6 Pro kicsivel nagyobb.)


Ha nem és inkább a teljesítmény, meg a kamera, akkor meg a Mi A2.

2019. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 8 Lite-ot javaslom, esetleg a Pocophone F1-et, ha utóbbira van még kereted.
2019. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Mi A2 Lite és a Redmi 6 Pro ugyanaz a telefon, csak más néven! Ezek közül a sima Mi A2-ben van a legerősebb hardver és legjobb kamera, viszont a memóriája nem bővíthető, és az akksija se valami bikás! :/ Ha ezektől el tudsz tekinteni, akkor kétségtelenül a legjobb közülük, ha nem, akkor viszont a Redmi Note 5 egyértelmű!
2019. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Redmi 6 Pro-ban nincs B20 frekvencia, ugyhogy Magyarorszagon egyes helyeken lassu lesz az interneted.

En a Mi A2-t vennem, tobb ismerosomnek is az van.



Csak arra figyelj, hogy ne a Xiaomishop.hu-tol vedd, mert konnyen megeshet, hogy hetekkel kesobb kapod meg, mint igerik. En az Eustock.eu-t, vagy a Xiaomi.hu -t ajanlom. Az Eustock lesz az olcsobb, a Xiaomi.hu pedig a hivatalos forgalmazo.

2019. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!