Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El lehet tűntetni Huawei Mate...

El lehet tűntetni Huawei Mate 20 Lite telefon billentyűzetéből a szójavaslatokat?

Figyelt kérdés

Az egész szójavaslat sávot szeretném eltűntetni ha lehetséges. Vagy ha ezt nem lehet akkor ne írja ki a leggyakrabban használt szavakat legalább.

Válaszokat előre is köszönöm



2019. jan. 15. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Le lehet tölteni másik billentyűzetet, van közülük olyan amelyik nem is tartalmazza, vagy eltávolítható.
2019. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a vak, de én nem találok olyan beállítást, ahol ki lehet kapcsolni a javaslatsávot!

Ha ennyire zavar, töltsd le a Gboard-ot és állj át arra! Azon ki lehet kapcsolni, meg szerintem sokkal jobb és kényelmesebb is, mint a Swiftkey. (Persze utóbbi szubjektív!)

2019. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. jan. 15. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:

A Samsung billentyűzeténél nincs kényelmesebb, ahhoz kényelemben a Gboard áll a legközelebb, illetve a Gboard nagyon sokféleképp testre szabható. Ez sajnos a Samsung billentyűzetéről nem mondható el, még egy nyamvadt nyomvatartás késleltetést se tudok beállítani, fixen 0.5mp, ami nekem sok -.- Ha végre Telekom-os Samukra is jön a Pie, akkor persze ez változik, de addig fel kell áldoznom a kényelem oltárán a testre szabhatóságot :D

Egyébként a Beállítások--->Nyelv és bevitel (vagy ilyesmi)--->Huawei Swype--->Beállítások menüponton belül nem találsz semmi ezzel kapcsolatosat? Mert szerintem ott kellene ilyesminek lennie.

2019. jan. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!