Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy j5 2016 mi...

Mikul kérdése:

Samsung galaxy j5 2016 mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
az előlapi vaku félig meddig világit és nagyon meríti az akksit nem akar elaludni próbáltam kivenni az akkut és visszarakni akko azt csinálta hogy még erősebben felvillant mielőtt ez a gond előjött használat közbe kikapcsolt a telefon azóta meg ezeket produkálja mi lehet vele szerintetek?

2019. jan. 15. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
samsung
2019. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A helyesírásra és a nyelvhelyességre minden művelt ember figyel. Te valószínűleg nem tartozol közéjük.


Így van helyesen:

Samsung Galaxy J5 (2016) típusú mobiltelefon előlapi vakujával kapcsolatban problémák adódtak. Mi lehet a gond?


Az előlapi vaku félig-meddig világít, és nagyon meríti az akkumulátort, mert nem akar elaludni. Próbáltam kivenni, majd visszatenni az akkumulátort, azonban ekkor még erősebben villant fel a vaku (ez lehetetlen). Mielőtt ez a probléma megjelent volna, a készülék használat közben magától kikapcsolt, azóta produkálja a fent leírtakat. Szerintetek mi lehet a hiba?

2019. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem meg kapd be a fa***omat :D
2019. jan. 15. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!