Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 8 vagy Pocophone F1...

Xiaomi Mi 8 vagy Pocophone F1 éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Most szeretnék telefont váltani. Melyik éri meg jobban? Tapasztalat? Vélemények?

2019. jan. 16. 15:44
 1/4 szántóvető ***** válasza:
nem tudom hányan használták mindkettőt.itt egy cikk,elég jól kiderül belőle minden: [link]
2019. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lényegében egy, és ugyanaz belsőleg, egy Mi 8 "lite"-ként lehet letudni, de ez is a külső anyaghasználatra értendő.


Nagyobb különbségek:

-Amoled vs LCD kijelző

-NFC nincs a poco F1-ben

-Sokkal jobb kamera


Egyébként az F2 állítólag február-március környékén jön ki, és drágább sem lesz tudtommal.

2019. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Az a baj hogy nekem most cserélik ki a telefont és most kell eldöntenem hogy melyiket kérjem
2019. jan. 17. 08:36
 4/4 szántóvető ***** válasza:
értem.vannak előnyei/hátrányai mindkettőnek pl kamera,üzemidő..mérlegeld őket.megjegyzem ezek kellemes gondok,mert elég jó telókról van szó.
2019. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!