Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon érné meg?

Milyen telefon érné meg?

Figyelt kérdés
Pl a blackview p10000 nek tetszik az az akkuja...11 ezer miliamperóra...de rábukkantam egy másikra aminek meg 13 ezer...az igények mellett ugyebár kéne hogy az akku nagyon bírja a strapát. Valami javaslat? Nincs tul sok pénzem,majd lesz,ha gyűjtök.
2019. jan. 16. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szemeztem a blackwiewwel, nekem a 9600volt belőle viszont nagyon melegszik, s hamar tönkremegy az egesz. Szóval nem igazán éri meg.
2019. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél Oukitelt az is nagyon jó telefon és van benne 6000-es akksi, meg még nagyobb is.

Van a családban K6000, már 3 éves és tökéletes. De van K3 is, az már másfél éves és azzal sincs semmi probléma.

2019. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ebben az ár kategóriában helyetted én vennék egy márkás, de nem túl drága telefont, pl Redmi 6 vagy 7,esetleg huawei p20 vagy ha van több pénzed mate 20 liteot. Meg a Mate 10 lite is kifogasolhatatlanul működik. S sztem vegyél mellé, már 8000fterr lehet venni 30.000mAhs powerbankot. Nekem most egy huawei Mate 20am van, 4000mAhs aksival, s 5szor feltölti siman
2019. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!