Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom vissza állítani a...

Hogy tudom vissza állítani a gyári állapotot, mit kell válasszak? A haver gyerekei kézbe vették. Lenovo tablet

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 16. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
De hát oda van írva: factory reset. Feltételezve, hogy ez kell a problémád megoldásához. A szokásosan részletes és precízen taglalt esetleírás alapján, ugye.
2019. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg csináltam a factory reset-t, de semmi elő jön a Lenovo logó és annyi. Egyéb ötlet?
2019. jan. 16. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak a logó? Valszeg bootloop


Rakd újra a ROM ot és meg is vagy

2019. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Google:


[Tablet pontos típusa] stock rom download

2019. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden telot és tabletet vissza lehet állitani gyári beállitásokra, pl. ajándékba adni vagy eladni is igy illik. Mert ezzel törölsz mindent róla, de visszakapod ugy, mikor vadi ujként vetted. Találd már meg a Beállitások listájában a Gyári visszaállitás menűt, ha nem találod, akkor valamelyik menű alpontjában kell lennie és katt rá. Kb. 15 perc mulva "uj" telot kapsz
2019. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 ös te gyökér, nem érted, hogy csak a logóig jut el a tablet?... Bootloop
2019. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!