Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy C 5-ről mik a...

Samsung Galaxy C 5-ről mik a vélemények, tapasztalazok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek van. Az akarja 2600mAh ami elég keves, tarhelye 32Gb, ami úgyszintén lassan elavult..a procija egy elég régi Snapdragon, így egyes nagyobb játékok, pl pubg, free fire akadoznak fognak. Laggolni.


Ezen az áron nagyon ajánlom a huawei Mate 10 lite telefont, kozeoes aksi, 3340mAh, kozepjategorias, erős processzor, 64Gb tarhely.

56-60

2019. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezer Ft, bocs, lemaradt
2019. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Van 64 GB is . Én azt néztem ki. Köszönöm a tippet is. Az a "baj" hogy én nagy Samsung rajongó vagyok 😂😂😂😂 .. .egyszer próbáltam Huaweit,nem volt rossz,de nekem csak Samsung. Ami fontos még,H gyors legyen és nagy tárhely. Ezért őt néztem ki.
2019. jan. 18. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!