Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy s8...

Senkixd675 kérdése:

Van egy samsung galaxy s8 készülékem és egy olyan gondom lenne hogy nem hozza be az ujj fajta messengert. Minden haveromnak ujj van csak nekem nem hozza be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Telefon-Messenger
2019. jan. 17. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de ez régi és gagyi telefon, há' nem jár az ujjjjj messenger mindenkinek, gagyi telóra gagyi messenger való.


/irónia off.


Mégis mi bajod lesz tőle, ha pár nappal később kerül be a frissítés? Az alkalmazás ugyanúgy használható. Kapcsold be a google playen az automata frissítést, és így amint bekerül egy új verzió, azonnal meglesz, nehogy lemaradj másoktól.

De ugyanúgy, ahogy az oprendszer frissítések, az appok sem egyszerre frissülnek a különféle verziókra.

2019. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megfog érkezni neked is az új frissítés,csak várni kell.Nem a teló a hibás.Amugy én szerintem bűnrondán néz ki.Persze ugyan úgy működik,de kinézetre nem a legszebb verzió
2019. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!